שבבי עץ לחיפוי קרקע

שבבי עץ לחיפוי קרקע

חברת "גזם" מייצרת ומשווקת שבבי עץ לחיפוי קרקע. חיפוי-קרקע בשבבי עץ מעניק עיצוב ייחודי ונאה ומשמשים כמצע מעולה ומעשיר לגינות נוי, שטחי קרקע שונים וצמחייה.
לשימוש בשבבי עץ לחיפוי קרקע יתרונות רבים, אחד מהם הוא השמירה על לחות הקרקע לאורך זמן. הסיבה לכך היא שהשימוש בשבבי עץ לחיפוי קרקע מפחית בצורה דרמטית את קצב התאדות המים מהקרקע וכך תורם לחיסכון במים של למעלה מ-- 40%. החיפוי מביא לשמירה על רטיבות גבוהה של הקרקע וכך מונע את התייבשות הקרקע והיסדקותה.
שימוש בשבבי עץ לחיפוי קרקע מסייע לשמירה על איכות הסביבה שכן בתהליך ייצור שבבי עץ לחיפוי הקרקע , נעשה שימוש בחומרים קיימים, אשר אין בהם צורך יותר, וכך נמנעת כריתת עצים נוספים ומתאפשר חיסכון בנפח הטמנת הפסולת.
שימוש בשבבי עץ לחיפוי קרקע מקטין את הצורך בשימוש בחומרים להדברת עשבים שוטים, שכן החיפוי מפחית את הכמות ואת קצב הצמיחה של העשבים. החיפוי שומר גם על צנרת ההשקיה ממזיקים שונים וכמובן מעניק עיצוב נאה ועשיר לגינות נוי.

שבבי עץ מחקים את הפעולה שהצמחים מבצעים בעצמם בטבע. רוב הצמחים מחפים את סביבתם ובכך יוצרים לעצמם סביבה מתאימה. חיפוי הקרקע ע"י שבבים היא הפעולה הקלה ביותר שתניב את התוצאה המשמעותית ביותר. תוך פרק זמן קצר תוכלו לראות שינויים גדולים לטובה במצב הצמחים. שינויים אלו נוצרים ממספר סיבות: ראשית שבבי העץ ימנעו נביטה של עשבים שותים ובכך ינגישו את כל המשאבים שמצויים באדמה לצמח הרצוי. בנוסף שבבי עץ יוצרים שכבת בידוד טרמית אשר מגנה על הצמח מפני קרה או חמסין. דבר זה נכון עוד יותר באזורים בהם האקלים חם במיוחד. הקיץ הישראלי מחייב אותנו לחפות את הקרקע בשבבי עץ.

שבבי העץ הופכים את תחזוקת הגינה לקלה פשוטה ומהנה. אין יותר עשבים שוטים, הצמחים השתולים משגשגים, אם קיימת מערכת ההשקיה היא הופכת להיות בלתי נראית ומתקבל מראה אסטטי יותר, וכמות המים הנדרשת קטנה משמעותית.

שאל על מחירי שבבי עץ לחיפוי קרקע עוד היום גזם: 050-9-93-93-93

שבבי עץ לחיפוי קרקע